Каркасне житлове будівництво є основним типом малоповерхового будівництва в Скандинавії, Фінляндії, Німеччині, США, а наразі і в Україні.

Із застосуванням каркасної технології будуються не лише приватні будинки, але і трьох-, і чотириповерхові великі багатофункціональні будівлі.

Каркасний будинок являє собою конструкцію, основою якої є каркас з дерев’яного каліброваного сухого бруса. В якості обшивки використовують плиту ОСБ, що дуже добре протистоїть зовнішнім агресивним діям, й матеріали для утеплення.

 

 

Переваги каркасних будинків від заводу ЕкоДім:

  • основна відмінність таких будинків у тому, що всі компоненти виготовляють на заводі, потім доставляють на будівельний майданчик і там вже встановлюють за короткий термін;
  • монтаж будинку на сформованому фундаменті виконується протягом двох-трьох тижнів;
  • домобудівництво здійснюється невеликою бригадою монтажників з 3-4 спеціалістів без застосування спеціальної техніки;
  • каркасні будинки забезпечують відмінну теплоізоляцію. У будинку не буде жарко влітку, а взимку він збереже тепло. Все це досягається завдяки використанню спеціальних багатошарових панелей для обшивки каркаса та інших матеріалів для обробки;
  • виготовлені на заводі стіни гарантують відмінну звукоізоляцію;
  • каркасні будинки екологічно безпечні;
  • підготовлені і оброблені в заводських умовах панелі дозволяють виконувати монтаж та оздоблювальні роботи протягом всього року.

На заводі ЕкоДім виготовляються каркасні будинки за канадською, європейською і ЕКО технологією.

Будівництво енергоефективних каркасних будинків від заводу ЕкоДім здійснюється нашою будівельною компанією Frame-House.

Завод ЕкоДім допоможе Вам побудувати якісний дерев’яний каркасний будинок з довготривалим терміном служби за доступною ціною.