Дана технологія активно розвивалася в Канаді після 2-ї світової війни, коли в країну хлинув потік емігрантів і потрібно було швидко та з мінімальними витратами вирішити проблему житла. Пізніше вона отримала назву «канадська». Наразі канадська технологія стає однією з найбільш популярних і відомих.

За канадською технологією не потрібно проводити складних земляних робіт і можна заощадити витрати на фундамент. Період зведення будинку на сформованому фундаменті виконується протягом двох-трьох тижнів.

Каркасний будинок від заводу каркасно-панельного дерев’яного домобудівництва ЕкоДім являє собою конструкцію, основою якої є каркас з дерев’яного каліброваного сухого бруса.

Каркасні будинки забезпечують відмінну тепло- і звукоізоляцію. У ньому не буде жарко влітку, а взимку він збереже тепло. Все це досягається завдяки використанню спеціальних багатошарових панелей для обшивки каркаса та інших матеріалів для обробки. Це забезпечує надійність і міцність всієї конструкції.

Стіни мають структуру, що складається з різних шарів. Каркас виготовляється з каліброваної дошки хвойних порід товщиною 40-50 мм і шириною 140 мм, встановленої з кроком 417-625 мм, і горизонтальних обв’язок. Обшивка каркаса виконана з орієнтовано-стружкової плити. По обшивці кріпиться супердифузійна плівка (мембрана), яка захищає конструкцію від вітру і вологи із зовнішнього боку і одночасно пропускає пари вологи зсередини.

Фасад обробляється пластиковим, дерев’яним, фібролітовим сайдингом або іншими сучасними оздоблювальними матеріалами (цегла, штукатурка). З внутрішньої сторони в каркас укладають утеплювач і герметично закривають пароізоляційною плівкою, яка запобігає потраплянню парів вологи в стіни з приміщення, оскільки збільшення вологості утеплювача всього на 1% знижує його теплоізоляційні властивості на 30%. По плівці набивається обрешітка і суха штукатурка (гіпсокартон). Усі комунікації проходять всередині стін і в перекритті.

Установка будинку виконується невеликою командою з 3-4 спеціалістів заводу ЕкоДім без застосування спеціальної техніки. Виготовлені на заводі стіни гарантують збереження тепла і відмінну звукоізоляцію, а також збільшену зносостійкість і міцність кожного елемента установки. Каркасні будинки є лідерами за параметрами екологічної безпеки. Підготовлені та оброблені в заводських умовах панелі дозволяють виконувати монтаж та оздоблювальні роботи протягом всього року.

Завод Екодім допоможе Вам побудувати якісний дерев’яний каркасний будинок з довготривалим терміном служби за доступною ціною.

 

У комплект каркасного будинку входять:

  • зовнішні стінові панелі товщиною 145 – 195 мм з односторонньою обшивкою ОСБ 12 мм і вертикальні стойки;
  • внутрішні стінові панелі 95 – 145 мм без обшивки;
  • міжповерхові ферми перекриття;
  • дерев’яні ферми покрівлі (або кроквяні ферми покрівлі);
  • додаткові матеріали, необхідні для монтажу будинку – мауерлат, обв’язувальний брус, вітрові зв’язки;
  • монтажні креслення для зведення будинку.

Уся продукція сертифікована.

Склад і конфігурація всіх компонентів визначається в результаті проектування за допомогою програмного комплексу MiTek і відображається в конструкторській документації, розробленій проектним відділом.