Металозубчаста пластина використовується для надійного з’єднання конструкцій з деревини. МЗП встановлюється в стики елементів, міцно з’єднуючи дерев’яні вироби. Даний вид кріплення є більш ефективним, ніж цвяхи або шурупи, дозволяє проводити роботи з меншими затратами праці і забезпечує значно кращу якість з’єднання.

Типові МЗП виробляються з листової сталі, оцинкованої з двох сторін, з впресованими шипами, які пов’язують окремі заготовки. Усі без винятку види монтажних пластин компанії Mitek Industries піддаються жорсткому контролю якості і мають сертифікати у відповідності до європейських стандартів (DIN En 14545). МЗП виробляються з оцинкованої сталі (з цинковим покриттям 275 г/м2, нанесеним методом гарячого цинкування) товщиною 1 мм, 1,5 мм, 2 мм і висотою зуба пластини 8 мм, 15 мм і 20 мм відповідно.

Для запресовування МЗП у ділянки конструкцій завод каркасно-панельного дерев’яного домобудівництва ЕкоДім використовує прес MARK VI (зусилля стиску 60 тонн), що гарантує високу якість з’єднання і дозволяє випускати ферми будь-яких типів, включаючи Posi-балки.

Переваги МЗП щодо інших видів зєднань:

  1. Невеликі витрати часу на монтаж ферм.
  2. Забезпечує надійне з’єднання дерев’яних заготовок, що збільшує поріг максимального навантаження на конструкцію.
  3. Дозволяє проектувати будь-які форми конфігурації покрівлі.