Мобільні будинки, вироблені заводом ЕкоДім – це сучасні повноцінні будівлі, створювані для постійного проживання, з чистовою обробкою, укомплектовані всіма необхідними для комфортного життя меблями. Їх можна легко підключити до будь-якої інженерної комунікації, чи то електромережа, чи водопостачання. У якості фундаменту в таких будинках використовуються металеві рами, що дозволяє без проблем переміщати їх з місця на місце.

Переваги мобільних будинків від заводу ЕкоДім:

  • заводське виготовлення;
  • швидка установка;
  • енергоефективність (з низькою вартістю обслуговування);
  • немає необхідності отримувати дозвіл і оформляти документи для установки будинку;
  • можна встановити на будь-якій землі незалежно від типу ґрунту і заборон на капітальне будівництво нерухомості (тому що мобільний будинок не є нерухомістю);
  • якщо ви вирішили надовго облаштуватися на одному місці, то мобільний будинок можна встановити на фундамент, оформити всі необхідні документи і перевести у розряд нерухомого майна.

Мобільні будинки можна використовувати не лише в якості постійного житла, а як готель або придорожній готель, житло для людей, що змінюють своє постійне місце проживання дуже часто (часті відрядження і переїзди з міста в місто), будинок для кемпінгу, мисливський будиночок, будиночок для обслуговуючого персоналу, гостьовий будиночок. З мобільних будинків створюють цілі бази відпочинку або затишні придорожні кафе, гуртожитки для робітників, а також повноцінні дачні будинки.

Мобільний будинок від заводу ЕкоДім надається клієнту з сучасною чистовою обробкою, встановленими інженерними комунікаціями (вентиляція, водовідведення, опалення, електропостачання). Душова кабіна і санвузол теж є невід’ємною частиною будь-якого пересувного будинку. Якщо немає бажання укомплектовувати його меблями і побутовими приладами або системою кондиціонування, то можна замовити будинок, який готовий до експлуатації з самого моменту доставки на 100%. Крім того, можна додати літню терасу, водостік і снігозатримувач та зробити пересувний будинок справжньою комфортабельною «фортецею» для постійного проживання, готовою в будь-який момент відправитися вслід за господарем.

Мобільні будинки проектуються і продукуються в транспортні габарити.