Завод каркасно-панельного дерев’яного домобудівництва ЕкоДім – це українська компанія, яка спеціалізується на виробництві дерев’яних каркасних будинків за індивідуальними проектами.

Чому Ви прийшли до нас? Тому що ми здатні легко і швидко побудувати будинок Вашої мрії.

Наш завод був заснований у 2006 році, з того часу ми активно розвиваємо і удосконалюємо своє виробництво. Основний напрямок підприємства – проектування, виробництво дерев’яних ферм покрівлі та перекриття, а також монтаж енергоефективних каркасних будинків під ключ.

Проектування, виробництво і монтаж здійснюються із застосуванням сучасного програмного забезпечення MiTek (США) і CADWORK (Швейцарія), що дозволяє досягти максимальних результатів.

Ми використовуємо новітнє обладнання MiTek (США), Weinmann (Німеччина) і технології обробки деревини для виробництва ферм, стінових панелей і кроквяних систем. Застосування металевих зубчастих пластин у технології підвищує надійність з’єднання дерев’яних конструкцій.

На нашому заводі працюють тільки кваліфіковані спеціалісти: сертифіковані архітектори, конструктори, технологи та кваліфіковані будівельники. Працівники заводу ЕкоДім підкажуть, як втілити в реальність будинок Вашої «мрії», враховуючи побажання і можливості кожного клієнта.

Завод ЕкоДім виробляє енергозберігаючі каркасні будинки в Україні з найкращим співвідношенням ціни і якості.

Пріоритетним завданням заводу є відбір сировини найвищого ґатунку. Найсуворіша система контролю якості продукції забезпечує надійність і довговічність готових виробів.

Основні види продукції:

• дерев’яні ферми покрівлі, у тому числі великопрогонні промислові ферми;
• ферми міжповерхового перекриття (балка перекриття з використанням МЗП);
• стінові панелі відкритого (канадська технологія) і закритого типу (німецька технологія) для швидкозбірних будинків;
• каркасно-панельні (каркасно-щитові) будинки;
енергозберігаючі екодоми з пресованої соломи в дерев’яному каркасі;
• каркасні будинки з використанням SIP-панелей;
модульні будинки;
мобільні будинки.

Уся продукція сертифікована.